Posted on
www.kstit2014.pl

Innowacyjność gadżetów elektronicznych budzi zainteresowanie konsumentów, którzy poszukują ciągle nowych bodźców. Czym można ich jeszcze zaskoczyć, wydawać by się mogło, że jest nie wiele tego typu opcji. A jednak okazuje się, że nadal są gadżety nieodkryte przez większość społeczeństwa.

Jednym z nich jest Electree, znając angielski można łatwo stwierdzić, że chodzi o drzewo elektryczne. Jest w tym dużo prawdy, ale sens powstania urządzenia trzeba nieco wyjaśnić. Bowiem jest to przede wszystkim małe drzewko Bonsai umieszczone na eleganckiej podkładce.

Już samo w sobie stanowi ciekawy gadżet do biura. Jednak gdzie tu innowacyjność i technika. Sekret tkwi w listkach drzewka, którymi są małe panele solarne, których celem jest naładowanie akumulatora.

Znajdujący się w podstawie kabel USB umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia w celu jego naładowania. Proste, banalne, czy wyjątkowe, jedno jest pewne jest to bardzo ciekawa forma ładowarki, która podczas nie używania pełni funkcję dekoracyjną.